بازدید رئیس دانشگاه از مجتمع خوابگاهی گلستان به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی

0

به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه ها، رئیس دانشگاه به همراه مدیر دانشجویی، مسئول امور خوابگاه ها و جمعی از مسئولین واحدهای حوزه معاونت دانشجویی با دانشجویان مجتمع خوابگاهی دخترانه گلستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر جواد حدادنیا در این دیدارگفت: با توجه به اینکه دانشجوی ما زمان زیادی از  سالهای تحصیل خود را در این محیط می گذراند بنابراین تلاش مجموعه مدیریت و معاونت دانشجویی دانشگاه فراهم آوردن محیطی سرشار از آرامش، امنیت به همراه نشاط و پویایی برای دانشجویان عزیز است.

وی با اشاره به اینکه تک تک مسئولین دانشگاه نیز طعم شیرین زندگی دانشجویی در خوابگاه ها را چشیده اند عنوان کرد: سعی و تلاش ما فراهم آوردن شرایطی است که به کاهش دغدغه دانشجویان خوابگاهی  منجر شود.

وی افزود: دوران زندگی در خوابگاها با همه مشکلات و سختی ها دوران پرخاطره و شیرینی است، از شما دانشجویان می خواهم که این دوران را مغتنم بشمارید و با روحیه نشاط و شادابی و همچنین با تلاش مضاعف از فرصت زندگی در خوابگاه حداکثر استفاده را ببرید.IMG_6060

در ادامه این بازدید رئیس دانشگاه و هیات همراه  ضمن بازدید از اتاق های دانشجویی و وضعیت خوابگاه ها در نشست پرسش و پاسخی با دانشجویان ساکن در خوابگاه ها شرکت کردند.

رئیس دانشگاه در این نشست از پیشنهادات و نقطه نظرات ارائه شده از سوی دانشجویان استقبال نموده ، در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و با تاکید بر پیگیری  مطالبات دانشجویان گفت : هر گونه انتقاد سازنده ای در این خصوص ، قطعا ما را برآن خواهد داشت تا این کاستی ها را بر طرف سازیم.

وی با اشاره به اینکه تمام سعی و تلاش مجموعه مدیریتی دانشگاه  مرتفع ساختن مشکلات احتمالی پیش روی دانشجویان است تصریح کرد : رسیدگی به مشکلات دانشجویان بدون شک، یکی از مهمترین دغدغه های مسؤولان دانشگاه است که زمان و مکان نمی شناسد و ما بر خود واجب می دانیم در تمام لحظه ها یار و همدم دانشجویان باشیم .

دکتر حدادنیا نظارت بر وضعیت بهداشتی ، تغذیه ، امنیت ، ایاب و ذهاب و… از وظایف  حوزه دانشجویی بر شمرد و تاکید کرد که دانشجویان نیز باید در بهتر انجام شدن این خدمات با رعایت بهداشت فردی ، نظم و ترتیب ، اخلاق مداری و رعایت سایر شئونات دانشجویی ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایند .

گفتنی است دانشگاه  حکیم سبزواری  دارای چهار مجتمع خوابگاهی دانشجویی  است که حدود سه هزار دانشجو در این خوابگاه ها ساکن هستند.

SONY DSC

 

SONY DSC

SONY DSC

 

 

 

نظر خود را بیان کنید

کد امنیتی *