برنامه سخنرانی بیست و پنجمین سمینار جبر ایران اعلام شد

0

برنامه سخنرانی بیست و پنجمین سمینار جبر ایران اعلام شد.

بر اساس گزارش دبیرخانه بیست و پنجمین سمینار جبر ایران بدین شرح است:

 

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس A صبح

رئیس جلسه: دکتر کاظم خشیارمنش

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
علی اکبر یزدان‌پور Simplicial orders and Betti numbers of chordal hypergraphs ۱۱:۵۰ – ۱۱:۳۰
محمد موسی‌خانی Classification of all configurations of lines in P3 with the Waldschmidt constant less than two Classification of ۱۲:۱۰ – ۱۱:۵۰
علی مهدوی Every positive integer is the Frobenius number for a numerical semigroup with embedding dimension three ۱۲:۳۰ – ۱۲:۱۰

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس B صبح

رئیس جلسه: دکتر محمدمهدی ابراهیمی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
بهنام خسروی Simple acts and vertex – transitive Cayley graphs of semigroups ۱۱:۵۰ – ۱۱:۳۰
خدیجه کشوردوست Free functor from the categary of G-nominal sets to that of

G-01-nomial sets

۱۲:۱۰ – ۱۱:۵۰
مجتبی صداقت‌جو On Gp – (po-)flat S – posets and their products ۱۲:۳۰ – ۱۲:۱۰

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس C صبح

رئیس جلسه: دکتر داریوش کیانی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
ابراهیم هاشمی On directed zero – divisor graphs of Ore extensions over reversible rings ۱۱:۵۰ – ۱۱:۳۰
مهران مطیعی Computation of the torsion subgroup of Whitehead group of a semiramified division algebra ۱۲:۱۰ – ۱۱:۵۰
علی اصغر استاجی On extensions of rings with property (A) ۱۲:۳۰ – ۱۲:۱۰

 

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس D صبح

رئیس جلسه: دکتر احمد عرفانیان

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
بنفشه اکبری On Recognition of Finite Simple Groups by Order and Degree Pattern of Solvable Graph ۱۱:۵۰ – ۱۱:۳۰
مجید کوکبی Influence of the fundamental group on local homeomorphisms ۱۲:۱۰ – ۱۱:۵۰
طلیعه جلاییان قربانزاده A note on the structure of n – abelian groups ۱۲:۳۰ – ۱۲:۱۰

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس A عصر

رئیس جلسه: دکتر رشید زارع نهندی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
رضا سزیده Serre subcategories and locacohomology ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰
شهناز فکوری A new algorithm for computing SAGBI bases up to an arbitrary degree ۱۶:۱۰ ـ ۱۵:۵۰
حسین فضائلی مقیمی Ideal stable modules ۱۶:۳۰ ـ ۱۶:۱۰

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس B عصر

رئیس جلسه: دکتر مژگان محمودی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
بهمن خسروی On the Cayley D – saturated property of completely regular semigroups ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰
محمد رویین تن On diferent Kinds of Injectivity of Acts ۱۶:۱۰ ـ ۱۵:۵۰
سید مجتبی ناصر شیخ‌الاسلامی Preradicals and essential congruences on the category of S-acts ۱۶:۳۰ ـ ۱۶:۱۰

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس C عصر

رئیس جلسه: دکتر ابراهیم هاشمی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
صبریه صفری Derivations and Biderivations of quaternion rings ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰
علیرضا منیری Modules for which every t – coclosed submodule has a supplement which is a summand ۱۶:۱۰ ـ ۱۵:۵۰
محمد حبیبی On monoid rings constructed by reduced rings ۱۶:۳۰ ـ ۱۶:۱۰

 

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس D عصر

رئیس جلسه: دکتر بهروز مشایخی‌فرد

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
اعظم کاهنی Some structural properties of a class of regular p – groups ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰
سعید جعفری On rational 2 – groups and their nilpotency classes ۱۶:۱۰ ـ ۱۵:۵۰
فاطمه پزنده The index of second center in finitely generated groups with a condition on infinite subsets ۱۶:۳۰ ـ ۱۶:۱۰

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس A عصر

رئیس جلسه: دکترحسین فضائلی مقیمی

 

لیلی شریفان On the minimal free resolution of

 max-path ideals of rooted trees

۱۷:۵۰ ـ۱۷:۳۰
الهه بنی سعید lyubeznik numbers in commutative algebra ۱۸:۱۰ ـ ۱۷:۵۰
محمدعلی اسم خانی Injective modules which are Matlis reflexive ۱۸:۳۰ ـ ۱۸:۱۰
مرضیه حاتم خانی Some bounds for vanishing of derived local homology modules ۱۸:۵۰ ـ۱۸:۳۰

 

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس B عصر

رئیس جلسه: دکتر مهدیه حدادی

 

خلیل  شهبازپور Quasigroup Balanced Identities with four object variables related to abelian groups ۱۷:۵۰ ـ۱۷:۳۰
نسرین سروقد ۲-absorbing subacts over monoids with unique zero ۱۸:۱۰ ـ ۱۷:۵۰
مرضیه فرمانی Generalizing ZG – regular rings ۱۸:۳۰ ـ ۱۸:۱۰
بهنام طلایی Cofinitely generalized delta – supplemented modules ۱۸:۵۰ ـ۱۸:۳۰

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس C عصر

رئیس جلسه: دکتر امیدعلی شهنی کرم‌زاده

 

سمیه سلطانپور On functionally constant subset of X with respect to a subring $A$ of C(X) ۱۷:۵۰ ـ۱۷:۳۰
علیرضا صالحی On Rings of Fractions of Rings of Functions ۱۸:۱۰ ـ ۱۷:۵۰
مریم رباط سرپوشی Point free version of image of continuous functions with finite image ۱۸:۳۰ ـ ۱۸:۱۰
سیمین مهران On the \lambda –  super socle ۱۸:۵۰ ـ۱۸:۳۰

 

برنامه سه شنبه ۲۹/۴/۹۵

کلاس D عصر

رئیس جلسه: دکتر علی ایرانمنش

 

علی محمودی فر On The Characterization of Alternating groups by Order And Prime Graph and Its Applications ۱۷:۵۰ ـ۱۷:۳۰
فرنگیس جوهری A note on the capability and ۲ – capability of groups ۱۸:۱۰ ـ ۱۷:۵۰
رقیه خسروی Rees short exact sequences of S – posets ۱۸:۳۰ ـ ۱۸:۱۰
یاسر علیزاده Graph orbits and complexity of topological index ۱۸:۵۰ ـ۱۸:۳۰

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس A صبح

رئیس جلسه: دکتر کاظم خشیارمنش

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
رشید زارع نهندی On the blowup of Affine n – space along a monomial ideal ۹:۵۰ ـ ۹:۳۰
معصومه‌جوان بخت An Efficient Algorithm to Compute H – bases ۱۰:۱۰ ـ ۹:۵۰
مهدیه حدادی On preradicals and closure operators in S-act ۱۰:۳۰ ـ ۱۰:۱۰

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس A صبح

رئیس جلسه: دکتر رشید زارع نهندی

 

مهرداد ناصرنژاد Some results on the associated primes of powers of ideals ۱۱:۲۰ ـ ۱۱
مهدیس سعیدی Hilbert series of some binomial edge ideals] ۱۱:۴۰ ـ ۱۱:۲۰
مصطفی نوری جویباری Power Graph of Direct Product of Commutative Rings ۱۲ ـ ۱۱:۴۰
زینب خان‌جان‌زاده The ideal topology on the category of projection algebras ۱۲:۲۰ ـ ۱۲

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس B صبح

رئیس جلسه: دکتر محمدمهدی ابراهیمی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
مهدی‌رضا خورسندی On the zero – divisor graphs of posets ۹:۵۰ ـ ۹:۳۰
علی برزنونی Relation Between Algebraic and Dynamical Properties of Group Actions ۱۰:۱۰ ـ ۹:۵۰
پروانه‌ذوالفقاری Quotient ultra – group that is identical with a group ۱۰:۳۰ ـ ۱۰:۱۰

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس B صبح

رئیس جلسه: دکتر بیژن دوّاز

 

اکبر پاد Integral Ideals in BL – algebras ۱۱:۲۰ ـ ۱۱
صادق خسروی‌شعار On fuzzy congruences in vector spaces ۱۱:۴۰ ـ ۱۱:۲۰
محمود بخشی Fuzzy nil radicals in residuated lattices

 

۱۲ ـ ۱۱:۴۰
لیلی کمالی Counting fuzzy subgroups of finite groups of order n≤۲۰ ۱۲:۲۰ ـ ۱۲

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس C صبح

رئیس جلسه: دکتر محمود بهبودی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
مصطفی عابدی Strongly fixed ideals in the ring of real – valued continuous functions on a frame ۹:۵۰ ـ ۹:۳۰
فاطمه زارع‌خوش‌چهره A characterization of relative pure flat

R–modules

۱۰:۱۰ ـ ۹:۵۰
مهدی بدیعی Fixed place ideal ۱۰:۳۰ ـ ۱۰:۱۰

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس C صبح

رئیس جلسه: دکتر ابراهیم هاشمی

 

فرزاد شاویسی Some Criteria for Graphs to be Annihilating-Ideal Graphs ۱۱:۲۰ ـ ۱۱
زهرا براتی سده When the ideal – based zero divisor graph is ring graph and outerplanar ۱۱:۴۰ ـ ۱۱:۲۰
فاطمه میرزائی Some properties on the n – isoclinism of Lie algebras ۱۲ ـ ۱۱:۴۰
سیده نفیسه ‌اکبرالسادات On the dimension of the multiplier of

n–Lie algebras

۱۲:۲۰ ـ ۱۲

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس D صبح

رئیس جلسه: دکتر داریوش کیانی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
علیرضا دوست‌آبادی On the power graphs of finite groups and Hamilton cycle ۹:۵۰ ـ ۹:۳۰
الهه شریفی New Bounds on the Independence Number of Hypergraphs ۱۰:۱۰ ـ ۹:۵۰
عبدالله آل‌هوز A note on distance signless Laplacian spectrum of graphs ۱۰:۳۰ ـ ۱۰:۱۰

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس D صبح

رئیس جلسه: دکتر عبدا… آل‌هوز

 

حمید محمدزاده Isologism and Covering Crossed Modules ۱۱:۲۰ ـ ۱۱
احسان استاجی Some results on distinguishing number of graphs ۱۱:۴۰ ـ ۱۱:۲۰
امیر ساکی Some Properties of Hypergraph Coloring Complexes ۱۲ ـ ۱۱:۴۰
پویه شریفانی Total [1,k] – dominating sets of some graph products ۱۲:۲۰ ـ ۱۲

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس A عصر

رئیس جلسه: دکتر لیلی شریفان

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
آزاده نیک سرشت A characterization of defectless extensions of a Henselian valued field ۱۴:۵۰ ـ ۱۴:۳۰
محمد رضا علیمرادی Decoding Of Cyclic CodesOver<Fp[u]/< u^ k ۱۵:۱۰ ـ ۱۴:۵۰
زهره رجبی Cyclic codes over the rings F_2 + uF_2 with u^2 = u and F_2 + uF_2 + u^2F_2 with u^3= u ۱۵:۳۰ ـ ۱۵:۱۰
طیبه آموزگار Some propeties of alpha-good modules ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰

 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس B عصر

رئیس جلسه: دکتر مهدیه حدادی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
محمد زرقانی Zero elements in lattice theory ۱۴:۵۰ ـ ۱۴:۳۰
سیف اله دلاوری on absolute 1-purity of acts ۱۵:۱۰ ـ ۱۴:۵۰
مرتضی نوروزی A hyper ideal which behaves like strongly regular relations in Krasner (m,n) – hyper rings ۱۵:۳۰ ـ ۱۵:۱۰
سعید رسولی Heyting filters on residuated lattices ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰
 

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس C عصر

رئیس جلسه: دکتر مصطفی عابدی

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
زهرا ریاحی The Ganea map for polynilpotent Lie algebras ۱۴:۵۰ ـ ۱۴:۳۰
لیلی گودرزی On the theta completions and strong theta completions for proper subalgebras ۱۵:۱۰ ـ ۱۴:۵۰
زهرا حسینی Extension of a result by Schur for Lie algebras ۱۵:۳۰ ـ ۱۵:۱۰
حسین تیموری Weighted Clique Polynomials and Their Algebraic Properties ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰

برنامه چهارشنبه ۳۰/۴/۹۵

کلاس D عصر

رئیس جلسه: دکتر یاسر علیزاده

 

نام سخنران عنوان مقاله ساعت سخنرانی
زهرا مومن Characterization of some projective special linear groups by character degree graph and order ۱۴:۵۰ ـ ۱۴:۳۰
شیما حسینی Classification of n-characteristic autonilpotent groups ۱۵:۱۰ ـ ۱۴:۵۰
سودابه تاج‌نیا Fuzzy Shure multiplier of a fuzzy subgroup ۱۵:۳۰ ـ ۱۵:۱۰
یاسر شکوری n – Nilpotent Fuzzy Subgroup ۱۵:۵۰ ـ ۱۵:۳۰

 

نظر خود را بیان کنید

کد امنیتی *