در پی مصوبه ایجاد معاونت واحد دانشجویی و فرهنگی صورت گرفت: تقدیر رئیس دانشگاه از تلاش ها و خدمات معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

0

در پی مصوبه هیات اجرایی و تشکیلات دانشگاه مبنی بر ادغام معاونت های فرهنگی و دانشجویی و ایجاد معاونت واحد دانشجویی و فرهنگی در دانشگاه حکیم سبزواری، دکتر جواد حدادنیا در نامه ای از تلاش ها و زحمات چندین ساله دکتر رضا کشاورز در سمت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه حکیم سبزواری تشکر کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:
بسمه تعالی

جناب آقای دکتر رضا کشاوز
عضو هیات علمی گروه معارف اسلامی

احتراما، نظر به ابلاغ ساختار اداری دانشگاهها و موسسات آموزش عالی توسط وزارت متبوع و همچنین مصوبه هیات اجرایی و تشکیلات دانشگاه که در اولین جلسه هیات رییسه دانشگاه در سال ۱۳۹۶مورد تایید قرار گرفت و با توجه به ساختار جدید مبنی بر ادغام دو ساختار مستقل معاونت دانشجویی و معاونت فرهنگی و اجتماعی و ایجاد معاونت واحد دانشجویی و فرهنگی، بدین وسیله از تلاشها و زحمات حضرتعالی در دوران تصدی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تشکر نموده و از خداوند منان برای شما آرزوی سربلندی را دارم. بدون شک زحمات خالصانه شما همواره در لابلای صفحات تاریخ دانشگاه ماندگار خواهد بود.

موفقیت و پیروزی جنابعالی آرزوی همیشگی اینجانب است و یقینا تجربه شما در جای دیگری در دانشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در کنار خانواده محترمتان صحت و سلامتی را خواهانم.

جواد حدادنیا
رئیس دانشگاه حکیم سبزواری

نظر خود را بیان کنید

کد امنیتی *