تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه حکیم سبزواری و اداره آموزش و پرورش سبزوار منعقد شد

0

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم سبزواری از امضای  تفاهم نامه همکاری های مشترک فی مابین این دانشگاه و اداره آموزش و پرورش سبزوار خبر داد.

دکتر بهمن کروجی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: این تفاهم نامه در راستای توسعه همفکری های مشترک و به منظور استفاده بهینه از توانایی ها و ظرفیت های علمی، پژوهشی و آموزشی طرفین منعقد شد.

وی ادامه داد: هدف این تفاهم نامه ایجاد توسعه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه حکیم سبزواری و اداره آموزش و پرورش سبزوار در راستای افزایش توانمندی های علمی و عملی دانشجویان و دانش آموزان با استفاده از کلیه منابع طرفین اعم از نیروی انسانی، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی و فضاهای آموزشی است.

دکتر کروجی اظهار داشت: همکاری های مشترک دانشگاه و اداره آموزش و پروهش در انجام طرح های کلان واگذار شده به طرفین، همکاری مشترک در برگزاری متقابل دوره های آموزشی، سخنرانی های تخصصی بین دانشگاه و اداره آموزش و پرورش و استفاده از امکانات و زیرساخت طرفین، تشکیل گروه های علمی – پژوهشی مشترک با اعضای هیات علمی و پرسنل واجد شرایط و تسهیل استفاده دانشجویان از فضاهای آموزشی اداره آموزش و پرورش از جمله محورهای موضوعی این تفاهم نامه است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم سبزواری خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس این تفاهمنامه دو طرف  در برگزاری همایش های مشترک منطقه ای، استانی، کشوری و بین المللی، برگزاری دوره های مشترک تخصصی ضمن خدمت طبق مقررات، راه اندازی شرکت دانش بنیان در زمینه های مختلف به صورت مشترک، همکاری خواهند داشت.

دکتر کروجی افزود: تسهیل استفاده دانش آموزان از فضاهای تحقیقاتی دانشگاه، انجام طرح های تحقیقاتی مشترک، همکاری مشترک انجمن های دانشگاه با تیم های علمی دانش آموزش، برگزاری نمایشگاه توانمندی ها علمی و پژوهشی دانشجویان، معرفی جایگاه واقعی شهرستان به فرهنگیان جهت اولویت انتخاب رشته دانش آموزان از دیگر تعهدات دو طرف در این تفاهم نامه است.

 

 

نظر خود را بیان کنید

کد امنیتی *